Aloha, mielas skaitytojau!

Leisk pasveikinti Tave ir ant kaklo uždėti ramunių vainiką. Sveikinu atvykus į mano mini-karalystę. Susipažinkime: Esu vardu Ramunė. Pavardę, saugumo sumetimais, paliksiu “Auksinės raidės” sferoje.

Esu 26 metų moteris. Domiuosi tiek vakarų, tiek rytų filosofija. Kadaise teko susidurti su transcendentine meditacija ir įvairiomis mistinėmis – ezoterinėmis praktikomis. Durų į penkiasdešimt aštuntąjį būties “išmatavimą” jos man neatvėrė, bet sąmoningumą šiek tiek praplėtė.

Gyvenime ieškau prasmės ir ją randu siekdama maksimaliai prasmingai nugyventi kiekvieną gyvenimo akimirką bei nepamiršdama, jog viskas, kas yra, yra “čia ir dabar”.

Šį tinklaraštį pavadinau fraze: “Viskas apie nieką.” Kiek painoka, ar ne? Tai – šioks toks filosofinis aforizmas ir šis tinklaraštis – vieta, skirta šiokiems tokiems filosofiniams pasvarstymams. Tikiuosi pernelyg nenuklysti į subjektyvųjį idealizmą ir neužsimiršti, jog be manęs šioje Visatoje egzistuoja jei ne iš tiesų savitai realios kitų žmonių būties manifestacijos, tai bent jau jų regimybė. J

Tai, ką taip painiai bandžiau pasakyti paskutinėje pastraipoje, iš tiesų yra visiškai paprasta: “Sveikas atvykęs į filosofinį blogą. Tikiuosi, Tau čia patiks, ir po savęs paliksi keletą komentarų.”

Panaši yra ir filosofija. Atrodo, jog kalbama labai daug ir apie nieką iš esmės, bet daugybės įmantrių žodžių labirintuose retkarčiais vis tik gimsta visai paprastutė tiesa. Eime jos ieškoti!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s